Přes 20 let tvoříme komerčně i soutěžně ceněný průmyslový a produktový design.

Naše kompetence

Jsme tým designérů a konstruktérů.  Navrhujeme moderní, estetické a inovativní výrobky, které splňují požadavky efektivní výroby, a snadného použití. Zajišťujeme kompletní vývoj produktu, od koncepčního a designérského návrhu po zpracování konstrukční dokumentace po výrobu forem a mechanických dílů.

Zaměřujeme se na vývoj v oblasti elektronických a elektrotechnických přístrojů, design krytování obráběcích strojů, design spotřebního zboží a zdravotní techniky. Mezi naše přednosti patří detailní znalosti v oblasti ergonomie, estetiky, výrobních technologií a zpracování materiálů.

Máme vytvořenou a ověřenou ucelenou metodiku postupu návrhu a vývoje nového produktu. Tyto postupy nám zajišťují včasné a bezchybné dokončení jednotlivých vývojových fází. Navštivte případové studie a projděte jednotlivé kroky vývoje.

Pro realizaci našich projektů máme k dispozici vlastní vybavenou nástrojárnu pro výrobu vstřikovacích a vyfukovacích forem a lisovnu pro výrobu plastových dílů. Pro výrobu prototypů využíváme 3D tiskové technologie.

Zajišťujeme kompletní vývoj nového výrobku.

Kontaktní formulář