WiFI tag Westico

Barco

Zadání
Požadavkem zadavatele bylo zpracovat návrh designu a připravit výrobní dokumentaci WIFI Tagu. Jedná se o zařízení, které sleduje v rámci WIFI sítě polohu předmětu ke kterému je připevněno. Koncepčně se má jednat o kryt složený ze tří částí a holder.  Holder bude umožňovat připevnění WIFI Tagu k definovaným předmětům - paleta, trubka, stěna, zapáskování k výrobku. Holder bude obsahovat magnet pro kontrolu přítomnosti Tagu. Samotný Tag bude vybaven upínacím prvkem pro uchycení šňůry na krk. Krytování a holder budou navrhovány pro výrobu v dvoudílné formě pokud možno bez bočních jaderníků.

Analýza
Podle zadaných požadavků jsme analyzovali všechny dostupné informace. Výsledkem této části byla definice vhodného tvarování, tak aby nově navržený vzhled plně odpovídal současným trendům a v určitých směrech tyto trendy sám vytvářel.

Idea
Zpracovali jsme koncepční návrhy v šesti autorských variantách.

Design 
Zadavatelem vybranou variantu jsme dále rozpracovali do detailů a předložili v různých barevných kombinacích.

Konstrukce
V další fázi jsme vytvořili kompletní konstrukční a výrobní dokumentaci v 3D CAD systemu.

Realizace
Náš projektový tým byl po celou dobu v úzkém kontaktu s odpovědnými pracovníky klienta, aby byla zajištěna hladká a bezproblémová součinnost nezbytná k dosažení všech stanovených cílů.

 

Vytváříme strategie a promyšlené výrobky.

Vývoj projektu

  • Projektová dokumetace
  • Design
  • Idea
  • Realizace
  • Prototypy
  • Vizualizace